Lovegra

Lovegra jest to lek, który niweluje zaburzenia seksualne u kobiet. Produkt został stworzony z myślą tylko i wyłącznie o kobietach, dlatego jest w zupełności dopasowany do ich potrzeb. Substancją czynną leku tak samo jak w przypadku Viagry jest sildenafil. Warto jednak pamiętać, że pozostałe proporcje oraz składniki substancji zostały dostosowane do kobiet. Lek cieszy się bardzo dużym uznaniem oraz zainteresowaniem kobiet, które pragną poprawić dotychczasową jakość swojego życia seksualnego.

Informacje medyczne

Produkt jest przeznaczony do wyeliminowania braku popędu seksualnego u kobiet, które cierpią nie tylko na obniżone libido ale również oziębłość seksualną czy niezdolność do uzyskania orgazmu w trakcie stosunku seksualnego. Substancja czynna znajdująca się w leku powoduje bardzo duże ukrwienie narządów płciowych, a także stref erogennych kobiety – sutków, pochwy oraz łechtaczki. Dzięki preparatowi miejsca te będą wyjątkowo wrażliwe na stymulację, która wywołuje stan ekscytacji seksualnej. Lovegra to lek, który wzmacnia doznania w trakcie orgazmu oraz pozwala na przeżywanie wielokrotnych orgazmów w trakcie stosunku, potęguje doznawane bodźce seksualne, a także eliminuje skutki braku popędu.

Stosowanie leku

Lovegra jest produktem doustnym, który ma formę różowych tabletek. Lovegra powinna być przyjmowana około 45 minut przed zaplanowanym stosunkiem seksualnym, preparat należy również popić wodą. Warto ograniczyć stosowanie leku przed spożywaniem ciężkich, dużych posiłków, a także dużymi ilościami alkoholu, które mogą mieć bezpośrednie oddziaływanie na szybkość oraz efektywność działania preparatu. Działanie produktu wynosi od 4 do 6 godzin od momentu przyjęcia. Preparat nie powinien być przyjmowany częściej niż raz na dobę.

Zalecane środki ostrożności

Szczególną ostrożność przy przyjmowaniu leku powinny zachować osoby z następującymi problemami zdrowotnymi:

  • choroba wrzodowa
  • alergia na składniki preparatu
  • dolegliwości ze strony układu krążenia
  • dolegliwości ze strony serca

Warto pamiętać, że Lovegra nie powinna być przyjmowana przez kobiety, które są w ciąży.